BAŞKANIN MESAJI

Çıkmış olduğumuz bu yolda çalışanlarımız
en önemli yol arkadaşlarımızdır.
Biz onları bir kaynak olarak değil,
şirketimiz ve kültürel birikimimiz için bir kıymet olarak gördük.
Biz onlara kaynak sağlamaya çalıştık, onlar bize değer kattı.
Uzun yıllar birlikte ve iç içeyiz.
Onlar olmasa Bedirhan olmazdı.

Bundan 35 sene önce taşımacılığı lojistiğe aktarabilmek için yola çıktık. Her yenilik, gelişen her teknoloji, sürekli değişen metotlar kendimizi yenilememiz için itici gücümüz oldu. Şu an sektörün önemli oyuncuları arasındayız. Bu konumumuz bize daha büyük sorumluluklar yükledi ve biz öncü olduğumuz yolda kendimizi geliştirmek için daha fazla çaba sarfediyoruz.

Her iş bir insan gibidir. Doğumunda çok çaba sarfetmeniz gerekir. Uykusuz bırakır bazen sizi, bazen de daha önce hiç bilmediğiniz çabaların peşine sürükler. Sürekli ilgi ister sürekli özveri ister. Zamanla büyür, bazı taşlar yerine oturur. Fakat ona göstermeniz gereken ilgi asla bitmez. Sadece sorumluluklar değişir.

Sektöre girdğimiz günden beri işimize hep bu düşünceyle yaklaştık. Bir işletme kurmanın sorumluluğu yanında bir insan yetiştirir gibi etik ve özveri hassasiyetini de temel dinamiklerimiz arasına yerleştirdik. Bugün taşımacılık sektöründe kazandığımız konum ve saygınlık bu çabalarımızın mahsulüdür.

Bütün bu çaba, özveri, prensip ve bakış açımız sayesinde Bedirhan Grup bugün taşımacılık, lojistik, gümrükleme, tanıtım ve bu sektörlerin yan sektörlerinde faaliyet gösteren 2’si yurtdışı merkezli olmak üzere 9 şirketli bir aileye dönüştü. Böyle bir ailenin mensupları olmanın gururunu yaşıyoruz. Ülkemize sağladığımız katma değeri artırmak için her geçen gün farklı yatırımların peşine düşüyoruz.

Gelecekte yarıtımlarımız ve şirketimizin teknolojik gelişimi devam edecek. Her gün yeni bir şey öğrenmenin peşinde, öğrendiklerimizi fikre, fikirlerimizi harekete, hareketimizi yatırıma dönüştürme gayretiyle yolumuza devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Ahmet KINIŞ
Yönetim Kurulu Başkanı