Bedirhan Grup sizlere sadece taşımacılık hizmeti sunmaz. Taşımacılığın önemli ayaklarından biri olan depolama hizmetinde de sahip olduğumuz altyapı ile nakliyenin problemsiz yürümesini sağlıyoruz. Sahip olduğumuz depolama birimlerinde, uzman personelimiz yükünüzü nakliyenin gerekli aşamalarında depolayarak hizmetin aksamaması için çalışır.

Ürünlerinizin cinsi ve büyüklükleri size sunacağımız depolama alternatiflerinin belirlenmesinde büyük rol oynar. Bünyemizdeki depolama birimlerinde mobilyadan tekstile, makinadan kimyasal ürünlere geniş ürün yelpazesine hizmet vermekteyiz. Gıda ürünleriniz için nem ve pest kontrollü depolama birimlerimiz hizmetinizdedir.

Grup şirketlerimiz arasındaki entegrasyon ve koordinasyon için kullandığımız yazılımımız yükünüzün an be an takibini sağlar. Her türlü gümrüklü ve gümrüksüz ürünleriniz depolarımızda güvenle saklanır, vakti gelince talep ettiğiniz hedef lokasyonlara ulaştırılır.

Gümrüksüz Depolama

Bedirhan Nakliyat ile gerçekleştirdiğiniz operasyonlar kapsamında gelen ürünleriniz gerekli bütün teknik altyapıya sahip depolarımızda konaklar. Geçici olarak yükleriniz depolarımızda barındırılır.

Ayrıca sadece nakliye hizmeti alan müşterilerimize değil ihtiyaçları doğrultusunda talepte bulunan tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gereksinim duyduğunuz tüm depolama hizmetinde yanınızdayız.

Depolarımız güvenliği sağlanmış taşıma, istifleme, yükleme için gerekli olan forklift gibi tüm ekipmanın bulunduğu tesislerdir. Bütün ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için personelimiz depo hizmetini 7 gün 24 saat sürdürmektedir.

Antrepo

Antrepo, gümrük vergisine konu olup da henüz vergi ve resimleri ödenmemiş malların korunduğu, gerekiyorsa küçük tamamlayıcı işlemlerin yapıldığı gümrük binalarına yakın olan bir tür depodur.

Antreponun kelime anlamı olarak gümrüklere gelen ticari eşyanın konulduğu, korunduğu yer, ardiye anlamlarına gelmektedir. Antrepo gümrük gözetimi altında bulunan eşyanın konulması amacıyla kurulan ve kuruluşunda aranılacak koşulları ve nitelikleri yönetmelikle belirlenen yerlere denir. Ayrıca antrepolar eşyanın gümrük mevzuatında düzenlenen şekilde konulması halinde süresiz kalabildiği ve eşyanın antrepoda kaldığı süre içerisinde eşyaya terettüp eden vergilerin ödenmediği bir gümrük rejimidir.

B2B & B2C Çözümleri

Modern raf ve depolama sistemleri,

  • Mal ayırma, etiketleme, yeniden ambalajlama (siparişleme), kolileme, shrinkleme,
  • Depo yönetimi ve takip sistemi,
  • Yurt içi taşıma/dağıtım,
  • Tedarik zinciri yönetimi.

Tesislerimiz

  • Almanya: Dortmund toplam 25.000 m2
  • İran: Tahran 1.000 m2
  • Kayseri: Merkez Depo 20.000 m2
  • Kayseri: Serbest Bölge 15.000 m2
  • İstanbul: İkitelli 2.000 m2

Diğer Faaliyet Alanlarımız

Menü