Günümüzde global ticaretin en önemli noktalarından biri olan lojistik sektöründe grup şirketlerimiz kendilerini kanıtlamıştır. Almanya merkezli, Avrupa’nın pek çok şehrinde irtibat ofisleri bulunan lojistik, gümrükleme, otomotiv, endüstriyel kimya ve antrepo hizmetleri veren yüzde yüz yerli sermayeli bir firmadır. Tanıtım ve fuar ihtiyaçlarınız için tasarımdan ziyaretçilerin firmanızla iletişimine kadar tüm süreçlerde hizmet vermekteyiz.

Tasarım

Uluslar arası fuar organizasyonlarında ihtiyacınız olan stand tasarım ve uygulamalarını, ister kiralama isterse satılık olarak siz müşterilerimize sunmaktayız. Teknik departmanlarımızın yaratıcı ve kullanışın ön planda olduğu dizaynları ile müşterilerimizin taleplerini harmanlamak önceliğimiz olup, hizmet kalitemizi siparişten başlayarak standların müşteri adresine, talep edilirse de yurt dışındaki fuar alanında teslimine kadar aynı özenle sürdürmemiz bizi diğer firmalardan farklı kılan özelliğimizdir.

Üretim

Size özel tasarlanan ve tarafınızca onaylanan projeler, Türkiye’deki veya Almanya’daki imalat merkezlerimizde, tasarım ekibinin takibinde üretilir. Her türlü kontrol yapılarak ürün son haliyle nakliyeye hazırdır.

Nakliye

Grup şirketlerimizin desteği ile müşterilerimize, lojistikten gümrüklemeye, stand tedariğinden stand kurulumuna, bütün uluslararası fuarlarda hizmet vermekteyiz. Müşteri temsilciniz fuar standlarınız ile beraber tüm fuar teşhir ürünlerinizi sizden teslim alarak yurtdışı nakliyesini ve fuarın gerçekleşeceği ülkedeki gümrüklemesini gerçekleştirip fuar alanına teslimini sağlar. Bu sırada standlarınız fuar alanında kurulmuş, size sadece fuar merkezinde kataloglarınızı yerleştirmek kalmıştır. Tüm fuar boyunca müşteri temsilciniz ile her konuda irtibat kurar, taleplerinizi iletebilir ve hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede hem zamandan kazanır, hem gereksiz maliyetlerden korunur, hem de tek bir noktadan tüm fuar organizasyonunu gerçekleştirmiş olur ve istenmeyen aksilikler yaşamamış olursunuz.

Montaj

Fuar organizatörlerinin verdiği montaj terminlerine uygun olarak kurulum ekiplerimiz, ellerindeki terminaller ile projenizin siz fuar alanına gelmeden montajını yapmış olur.

Depolama

Fuar alanına getirdiğiniz ikincil ekipmanınız talebiniz doğrultusunda ekibimiz tarafından standınızdan alınarak organizasyon süresince depolanır ve organizasyonun son günü tarafınıza teslim edilir.

Gümrükleme

Katılacağınız organizasyon hangi ülkede olursa olsun, kati ya da geçici gümrükleme ile göndereceğiniz ürünlerin her türlü işlemi tarafımızdan halledilir.

Diğer Faaliyet Alanlarımız

Menü