DEPOLAMA

Bedirhan Grup sizlere sadece taşımacılık hizmeti sunmaz. Taşımacılığın önemli ayaklarından biri olan depolama hizmetinde de sahip olduğumuz altyapı ile nakliyenin problemsiz yürümesini sağlıyoruz. Sahip olduğumuz depolama birimlerinde, uzman personelimiz yükünüzü nakliyenin gerekli aşamalarında depolayarak hizmetin aksamaması için çalışır.

Ürünlerinizin cinsi ve büyüklükleri size sunacağımız depolama alternatiflerinin belirlenmesinde büyük rol oynar. Bünyemizdeki depolama birimlerinde mobilyadan tekstile, makinadan kimyasal ürünlere geniş ürün yelpazesine hizmet vermekteyiz. Gıda ürünleriniz için nem ve pest kontrollü depolama birimlerimiz hizmetinizdedir.

Kayseri, Mersin, İstanbul, Dortmund ve Tahran’da olmak üzere toplamda 30.000 m2’ye yakın depolama alanına sahibiz. Grup şirketlerimiz arasındaki entegrasyon ve koordinasyon için kullandığımız yazılımımız yükünüzün an be an takibini sağlar. Her türlü gümrüklü ve gümrüksüz ürünleriniz depolarımızda güvenle saklanır, vakti gelince talep ettiğiniz hedef lokasyonlara ulaştırılır.