YAŞAM KONTEYNERİ

Modüler Konteyner Sistemleri, tasarımı ve modüler yapıları ile birçok ihtiyaca ve beklentiye hızlı bir şekilde cevap verir. Farklı fonksiyonlara hizmet eden birden fazla parçanın bir araya gelmesi ve bu parçaların yan yana ve üst üste monte edilebilmesiyle birçok yapı oluşturulabilir. Bir kutu halinde gelen ürün montajı için gerekli olan tüm malzemeyi içerir ve sevkedildiği bölgede basit el aletleriyle montajı yapılır. Dilediğiniz her yeri bir yaşam alanına dönüştürür.

KNSBOX hızın ve ekonominin ön plana çıktığı global dünyada ihtiyaçlara en iyi cevabı verebilmek için tasarlanmıştır. Üstün tasarım özellikleriyle daha önceki tüm yaşam konteynerlerinden hem çok daha hızlı, hem daha kaliteli ve hem de daha dayanıklıdır. Çünkü paket halinde taşınabilir, yüksek standartlarda kullanılan malzemesiyle uzun yıllar dayanan, en iyi izolasyonu sağlar. Kısacası tüm detaylarıyla beklentilerinizi tam karşılar.

KNS-BOX demonte konteynerler standart konteynerlerin tüm özelliklerine sahiptir. Modüler yapısı sayesinde yatay ve dikey olarak birbirlerine eklenebilmektedir. Bu sayede gerektiğinde fazladan alana sahip olunabilmektedir.

KNS-BOX demonte konteynerlerın sevkiyatı en az hacimde en çok parça taşınacak şekilde paket halinde sevk edilir. Bu özelliği ile nakliye giderlerinde %75’e varan avantaja sahiptir. Yerine taşınan parçalar basit tekniklerle kurulabilmektedir.

KNS-BOX demonte koyteyner kabinleri, ISO tarafından belirlenmiş yaşam alanları standartlarına uygundur ve bu nedenle birçok avantaja sahiptir. Standart ISO nakliye konteyner köşeleri ile sıkıntısız sevk edilir. Standart bir dorseye 8 adet KNS-BOX yüklenebilmesi taşımada büyük bir avantaj sağlamaktadır.