Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı Hizmetimiz

Dünya ticaretinin %80’inin gerçekleştirildiği denizyolu taşımacılığına yönelik profesyonel taşıma çözümlerimizi müşterilerimizle buluşturmak için kurduğumuz departmanımız Global konteyner taşımacılığında uluslararası armatörlerle yapmış olduğumuz anlaşmalarla en yoğun ticaret hatlarında dahi ekipman ve alan tahsisi sağlayabiliyoruz. Konteynerlerin limandan alınıp diğer yükleme veya boşaltma adreslerine gidişinden, gümrükleme hizmetlerinin organizasyonuna kadar, tüm servisleri takip ederek müşterilerimize şeffaf bilgi akışını sağlıyoruz.

Full Container Load (FCL)

(Full Container Load) terimi, tam konteyner yükü anlamına gelmektedir. Sizin ve müşterilerinizin ihtiyacı olan DC vey HC ekipmanını belirleyerek yüksek hacimli veya ağır yüklerinizi yükleyebiliriz.

Less Than Container Load(LCL) ve Konsolidasyon Hizmeti

Müşterilerimizin yüklerinin tamamının bir konteyneri doldurmayacak kadar az olması durumunda, bu hizmet, çok önemli bir avantaj ve küçük hacimli yüklerinin taşınmasını sağlar.

Endişelenmeyin sizin yerinize biz o konteyneri dolduruyoruz. Sizin yükünüzle aynı destinasyonlara gidecek müşterilerimizin yüklerini planlayarak sizlere daha avantajlı navlun fiyatları sunuyoruz.

Flat Rack Container

Flat rack konteynerleri özellikle ağır yükler ve üstten veya yanlardan yükleme gerektiren yükler için uygun olup, boru ve makine gibi yükleri taşımak için idealdir.

Open Top Container

Open Top konteynerler, çatı yerine branda ile örtülmüş açık bir tavana sahiptir. Bu esneklik üsten, ağaç ve hurda metal gibi büyük yüklerin üstten yüklenmesine olanak tanır. Open top konteynerlerın ayrıca normal konteynerlar gibi kapıları vardır ve yükleme ve boşaltmada esneklik sağlar.

Refeer Container

Frigofrik Kontyener (Reefer) konteynerleri, transit sırasında sıcaklık kontrollü koşullar gerektiren (meyve, sebze, süt ürünleri, tutkal ve et gibi ürünler)ürünlerin taşınması için kullanılır. Reefer konteynerleri, gemideki veya limandaki elektrik güç kaynağına bağlanan bir soğutma ünitesi ile sıcaklık kontrolünü sağlar.

Garmets On Hangers Containers

Askılı giyim (GOH) konteynerleri, tekstil sektörü müşterilerimizin, yüksek kaliteli giysilerinin nakliyesi için kullanılır. Bu konteynerler müşterilere bir ip veya çubuk sistemi veya her ikisinin kombinasyonunu kullanma seçeneği sunar. Bu konteyner çeşidi, daha fazla yükleme kapasitesi sağlayarak ve maliyetlerinde tasarruf yaptırır.

Türkiye Aktarmalı Transit Taşımalar

Türkiye üzerinden yapmak istediğiniz transit taşımlarınızda her türlü danışmanlık ve tamamlayıcı bilgiyle müşterilerimizin yanındayız. Türkiye’ye, Avrupa ve Asya ülkelerine, Ortadoğu ülkelerine gerçekleştirilecek sevkiyatlarınızda ihtiyaç duyulan depolama, gümrük işlemleri ve aktarma teslimat işlemlerimizle yanınızdayız. Yürüyerek Gelen Mikser, Kamyon, Çekici Beton Pompalarının gümrükleme dahil sürücü hizmeti, dahil istediğiniz ülkeye teslimat hizmetlerimizle yanınızdayız.

Hızlı İletişim Formu
İsim & Soyisim *
Fill out this field
E-posta *
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Telefon *
Fill out this field
Doğrulama: 21 - 3 = ?
Enter the equation result to proceed
You need to agree with the terms to proceed
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek
Merhaba 👋 Nasıl yardımcı olabilirim?