Hakkımızda

Uluslararası Nakliye sektöründe hizmete başladığımız 1982 yılından günümüze kadar en önemli mottomuz müşteri memnuniyeti olmuştur.

Bedirhan Lojistik kuruluşundan itibaren sürdürmüş olduğu hizmetleriyle ve araç yatırımları ile müşteri memnuniyeti odaklı olup sunmuş olduğu ilkeli ve profesyonel lojistik güvencesinden ödün vermemektedir. Bedirhan Lojistik alternatif çözüm ortağı anlayışını en üst seviyede tutan, değerlerine inanan, sosyal sorumluluk ve yeşil lojistik konularında iş çevresine örnek olan, rekabet üstünlüğü oluşturan çözümleri ile tercih edilen lojistik firması olmaya devam edecektir.

Hizmet verdiği müşterileri ile “çözüm ortağı” anlayışı çerçevesinde çalışan firmamız, “uygun fiyat, kaliteli ve güvenli hizmet, zamanında teslimat” anlayışını prensip edinmiştir. Müşterilerimizden aldığımız güç ve çalışanlarımızın tecrübe ve birikimleriyle her geçen gün büyümekte, hizmetlerimizi ileriye taşımaktayız.

Etkin yönetim ve problem çözümü etkin bilişim altyapısı gerektirmektedir. Lojistik operasyonlarımızı yönetirken çok titiz davranmaktayız. Nakliye sürecimizde gerekli gördüğümüz toptan kalite yönetimi ile tüm çözümlerimizde özel proje geliştirme, kümülatif ve anlık çözümler üretme, grup şirketlerimiz arasında senkronize koordinasyon gibi süreç yönetimi basamaklarını etkili yönetebilmek için son teknolojiyi kullanmaktayız.

Müşteri bilgileri araç durumları, kesilen faturalar, raporlamalar, muhasebe kayıtları, kargo süreçleri Operasyon Yazılımımız üzerinden takip edilebilmektedir. Ayrıca tüm çekici ve dorselerimiz, entegre araç takip sistemleri ile 7 / 24 takip edilerek müşterilere düzenli bilgi verilmektedir. Geriye yönelik araç bilgileri ve akaryakıt takibi GSM-GPRS sistemi ile başarıyla yapılabilmektedir.

Dijital Operasyon Yönetimi

Nakliye çözüm yönetimi

Depo yönetimi

Antrepo yönetimi

Araç takip yönetimi

Gümrükleme yönetimi

Departman yönetimi

Personel yönetimi

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek
Merhaba 👋 Nasıl yardımcı olabilirim?