Hizmetler

Gelişmiş Lojistik ve Taşımacılık Çözümlerimizi Burada Keşfedin.

Güvenli lojistik çözümleriyle alanında uzman bir marka haline gelen Bedirhan Lojistik olarak; konteyner taşımacılığı, antrepo & depolama, karayolu taşımacılığı, express minivan, e-lojistik ve havayolu taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Taşımacılık Hizmetleri

Bedirhan olarak ithalat, ihracat ve transit yüklerinizi Türkiye’den Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu ülkelerine, aynı şekilde bu ülkelerden de Türkiye’ye, öz mal araçlarımızla komple ve parsiyel yük taşımacılığı yapmaktayız.

Depolama Hizmetleri

Bedirhan Lojistik olarak, profesyonel stok yönetimi ile malın teslim alınma, kayıt ve sevkiyat yönetimini hızlı ve profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tüm ürün grupları için özel gümrüklü antrepo, yük depolama olanakları ve kısa/uzun süreli depolama hizmeti ile müşterilerine özel çözümler sunmaktayız.

Tanıtım ve Fuarcılık Hizmetleri

Almanya merkezli, Avrupa’nın pek çok şehrinde irtibat ofisleri bulunan lojistik, gümrükleme, otomotiv, endüstriyel kimya ve antrepo hizmetleri veren yüzde yüz yerli sermayeli bir firmadır. Tanıtım ve fuar ihtiyaçlarınız için tasarımdan ziyaretçilerin firmanızla iletişimine kadar tüm süreçlerde hizmet vermekteyiz.

Gümrükleme Hizmetleri

Bedirhan Lojistik müşterilerinin gümrükleme işlemlerine dair yasal yükümlülüklerini onların adına tam ve eksiksiz yerine getirerek ithalat, ihracat ve transit işlemlerini deneyimli ve uzman kadrosuyla güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bedirhan Lojistik kuruluşundan itibaren sürdürmüş olduğu hizmetleriyle ve araç yatırımları ile müşteri memnuniyeti odaklı olup sunmuş olduğu ilkeli ve profesyonel lojistik güvencesinden ödün vermemektedir. Bedirhan Lojistik alternatif çözüm ortağı anlayışını en üst seviyede tutan, değerlerine inanan, sosyal sorumluluk ve yeşil lojistik konularında iş çevresine örnek olan, rekabet üstünlüğü oluşturan çözümleri ile tercih edilen lojistik firması olmaya devam edecektir.

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek
Merhaba 👋 Nasıl yardımcı olabilirim?