Depolama

Siz sadece üretin gerisini bize bırakın.

Maliyetlerinizi düşürerek, küçük ya da büyük her işletmenin tedarik zincirini ve depolama işlemlerini büyük bir ciddiyet ve sorumluluk ile yönetiyoruz. Depolama hizmetlerimizle endüstriyel üretim yapan ve lojistik hizmeti sağlayan firmaların ihtiyaçlarını karşılayarak başarılarına destek oluyoruz. Sunduğumuz depolama hizmetleri ile işinizin yükünü kendi üzerimize alarak yerinize depolama, stok yönetim hizmetleri, iade, ürün tespiti, paketleme hizmetlerimizle sizlere güvenli, düzenli ve kullanıcı dostu yeni nesil depolama deneyimi sunuyoruz.

Otonom hayatın başlamasıyla oluşturduğumuz sistemlerimizle, proje müşterilerimize sağladığımız depo yönetim ekranlarımız, uzaktan depo sipariş işlemleri, depoya ürün giriş rezervasyonu, depodan ürün talebi, stok durumu, yeni stok oluşturulması stok sayımı gibi talepleri senkronize olarak yönetmektedir.

Endüstriyel Ticari Depolama

Üretim ve perakende müşterilerimizin envanter yönetimi ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz. Ürünlerinizi güvenli bir şekilde saklamak ve kolayca yönetmek için geniş depolama alanları, envanter takip sistemleri ve katma değerli hizmetler sunuyoruz.

Katma Değerli Hizmetler

Müşterilerimizin taleplerine göre depolarımızda katma değerli hizmetler (Etiketleme, barkodlama, seri numarası, kutumala, fiyat etiketi basma, kullanım talimatı yapıştırma, güvenlik bandı takma, promosyon paketleri oluşturma, garanti kartı ekleme, ürün birleştirme, ürün dağıtma gibi) sunulmaktadır.

CrossDocking Hizmetler

  • Dilimizdeki anlamı “çapraz sevkiyat”, lojistik süreçlerde ortaya çıkan maliyetlerde ve zamanlarda hayati önem taşıyan tasarruflar sağlayabilen bir tedarik zinciri “İmalattan tüketiciye” yaklaşımıdır. Farklı bölgelerden topladığınız ürünlerinizin talep edilen işlemler tamamlanarak, daha önceden belirlenen satış noktalarına mümkün olan en kısa zamanda ulaşacak şekilde, maliyetileri minimize ederek müşterilerimize destek oluyoruz.

İade Yönetim Hizmetleri

Depolaramıza kabul edilen iade ürünlerin, elleçlenmesi ve ayrıştırılması, kalite kontrolü, uygun olanların stoğa geri kazandırılması ve belirtilen standartlara uygun olmayan ürünlerin süreç işlemlerine uygun bir şekilde imha edilmesini veya tekrardan talep edilen yere ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Lojistik Depolama

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için taşıma sırasında geçici depolama çözümleri sunuyoruz. Ürünlerinizin güvenliğini sağlamak ve düzenli bir şekilde taşımak için ihtiyaca özel çözümler sunuyoruz.

  • Ürün indirme bindirme
  • Palet Bozma
  • Palet Birleştime
  • Lashing Hizmeti
  • Kısa dönem Uzun dönem Depolama
  • Ekipman Desteği
  • Talep edilen katma değerli hizmetler
Hızlı İletişim Formu
İsim & Soyisim *
Fill out this field
E-posta *
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Telefon *
Fill out this field
Doğrulama: 22 - 15 = ?
Enter the equation result to proceed
You need to agree with the terms to proceed
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek
Merhaba 👋 Nasıl yardımcı olabilirim?