Başkanın Mesajı

Çıkmış olduğumuz bu yolda çalışanlarımız en önemli yoldaşlarımızdır. Biz onları bir kaynak olarak değil, şirketimiz ve kültürel birikimimiz için bir kıymet olarak gördük. Biz onlara kaynak sağlamaya çalıştık, onlar bize değer kattı. Uzun yıllar birlikte ve iç içeyiz. Onlar olmasa Bedirhan olmazdı.

Ahmet KINIŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Ayak bastığımız bu yolda attığımız ilk adımdan bugüne kadar en büyük desteğimiz çalışanlarımız.

Yol arkadaşlarımız bizler için bir kaynak değil, kültürel birikimimizin en kıymetli parçası ve şirketimizin temel taşları oldular. Birlikte sağlam temeller atarken, birbirimize daima değer kattık.

Uzun yıllardır hep bir ve omuz omuzayız. Bedirhan’ın sağlam temellerinde taşı olan her bir çalışanımıza minnettarım.

1982 yılında taşımacılığı lojistiğe aktarabilmek için bir adım attık. Yenilikler, gelişen teknoloji, sürekli değişen dünya daima yenilenmemiz için itici gücümüz oldu. Şu an sektörün önemli oyuncuları arasındayız. Bu konumumuz bize daha büyük sorumluluklar yükledi ve biz öncü olduğumuz yolda kendimizi geliştirmek için daha fazla çaba sarf ediyoruz.

Her iş bir insan gibidir. Doğumunda çok çaba sarf etmeniz gerekir. Uykusuz bırakır bazen sizi, bazen de daha önce hiç bilmediğiniz çabaların peşine sürükler. Sürekli ilgi ister sürekli özveri ister. Zamanla büyür, bazı taşlar yerine oturur. Fakat ona göstermeniz gereken ilgi asla bitmez. Sadece sorumluluklar değişir.

Sektöre girdiğimiz günden beri işimize hep bu düşünceyle yaklaştık. Bir işletme kurmanın sorumluluğu yanında bir insan yetiştirir gibi etik ve özveri hassasiyetini de temel dinamiklerimiz arasına yerleştirdik. Bugün taşımacılık sektöründe kazandığımız konum ve saygınlık bu çabalarımızın mahsulüdür.

Bütün bu çaba, özveri, prensip ve bakış açımız sayesinde Bedirhan Grup bugün taşımacılık, lojistik, gümrükleme, tanıtım ve bu sektörlerin yan sektörlerinde faaliyet gösteren ikisi yurtdışı merkezli olmak üzere dokuz şirketli bir aileye dönüştü. Böyle bir ailenin mensupları olmanın gururunu yaşıyoruz. Ülkemize sağladığımız katma değeri artırmak için her geçen gün farklı yatırımların peşine düşüyoruz.

Gelecekte yatırımlarımız ve şirketimizin teknolojik gelişimi devam edecek. Her gün yeni bir şey öğrenmenin peşinde, öğrendiklerimizi fikre, fikirlerimizi harekete, hareketimizi yatırıma dönüştürme gayretiyle yolumuza devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Ahmet KINIŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek
Merhaba 👋 Nasıl yardımcı olabilirim?