Başkanın
Mesajı

Çıkmış olduğumuz bu yolda çalışanlarımız en önemli yoldaşlarımızdır.
Biz onları bir kaynak olarak değil, şirketimiz ve kültürel birikimimiz için
bir kıymet olarak gördük. Biz onlara kaynak sağlamaya çalıştık, onlar bize değer kattı. Uzun yıllar birlikte ve iç içeyiz.
Onlar olmasa Bedirhan olmazdı.

Bundan 35 sene önce taşımacılığı lojistiğe aktarabilmek için yola çıktık. Her yenilik, gelişen her teknoloji, sürekli değişen metotlar kendimizi yenilememiz için itici gücümüz oldu. Şu an sektörün önemli oyuncuları arasındayız. Bu konumumuz bize daha büyük sorumluluklar yükledi ve biz öncü olduğumuz yolda kendimizi geliştirmek için daha fazla çaba sarf ediyoruz.

Her iş bir insan gibidir. Doğumunda çok çaba sarf etmeniz gerekir. Uykusuz bırakır bazen sizi, bazen de daha önce hiç bilmediğiniz çabaların peşine sürükler. Sürekli ilgi ister sürekli özveri ister. Zamanla büyür, bazı taşlar yerine oturur. Fakat ona göstermeniz gereken ilgi asla bitmez. Sadece sorumluluklar değişir.

Sektöre girdiğimiz günden beri işimize hep bu düşünceyle yaklaştık. Bir işletme kurmanın sorumluluğu yanında bir insan yetiştirir gibi etik ve özveri hassasiyetini de temel dinamiklerimiz arasına yerleştirdik. Bugün taşımacılık sektöründe kazandığımız konum ve saygınlık bu çabalarımızın mahsulüdür.

Bütün bu çaba, özveri, prensip ve bakış açımız sayesinde Bedirhan Grup bugün taşımacılık, lojistik, gümrükleme, tanıtım ve bu sektörlerin yan sektörlerinde faaliyet gösteren 2’si yurtdışı merkezli olmak üzere 9 şirketli bir aileye dönüştü. Böyle bir ailenin mensupları olmanın gururunu yaşıyoruz. Ülkemize sağladığımız katma değeri artırmak için her geçen gün farklı yatırımların peşine düşüyoruz.

Gelecekte yatırımlarımız ve şirketimizin teknolojik gelişimi devam edecek. Her gün yeni bir şey öğrenmenin peşinde, öğrendiklerimizi fikre, fikirlerimizi harekete, hareketimizi yatırıma dönüştürme gayretiyle yolumuza devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Ahmet KINIŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Tarihçe

Taşımacılık

İnsanoğlu varoluşundan bugüne taşımayı kendine ihtiyaç bilmiş, taş devri, maden devri, ilk çağ, orta çağ derken yakın çağ ve bugüne kadar evini, odununu, malzemesini, ihtiyacını, yiyeceğini taşımış…

Lojistik

Teknolojik gelişmelerin her geçen gün hayatımızda daha büyük rol oynadığı 21. Yüzyılın bu günlerinden tam 1982 yılında kurulan Bedirhan Grup, taşımacılık kavramını lojistiğe aktarabilen sektöründe önemli yer edinmiş kuruluşlardan…

Global

Kurulduğu günden itibaren tüm şirketleri ile globalleşme hedefi doğrultusunda hizmet çıtasını her daim yükselten Bedirhan Grup, lojistik, depolama, antrepo, gümrükleme, proje taşımacılığı ve kapsamlı fuar hizmetleri sunmaktadır.

Filomuz

Bedirhan Grup olarak taşıma hizmetlerini gerçekleştirmek üzere, değişen taşıma ihtiyaçlarına uygun yaklaşık 250 öz-mal araç filosu ile hizmet vermekteyiz. Depo ve dağıtım ihtiyaçları için kaldırma, taşıma ve paketleme fonksiyonlarına sahip araçları bünyemizde barındırmaktayız.

Altyapı

Etkin yönetim ve problem çözümü etkin bilişim altyapısı gerektirmektedir. Lojistik operasyonlarımızı yönetirken çok titiz davranmaktayız. Nakliye sürecimizde gerekli gördüğümüz toptan kalite yönetimi ile tüm çözümlerimizde özel proje geliştirme, kümülatif ve anlık çözümler üretme, grup şirketlerimiz arasında senkronize koordinasyon gibi süreç yönetimi basamaklarını etkili yönetebilmek için son teknolojiyi kullanmaktayız.

Müşteri bilgileri araç durumları, kesilen faturalar, raporlamalar, muhasebe kayıtları, kargo süreçleri Operasyon Yazılımımız üzerinden takip edilebilmektedir. Ayrıca tüm çekici ve dorselerimiz, entegre araç takip sistemleri ile 7 / 24 takip edilerek müşterilere düzenli bilgi verilmektedir. Geriye yönelik araç bilgileri ve akaryakıt takibi GSM-GPRS sistemi ile başarıyla yapılabilmektedir.

Dijital Operasyon Yönetimi:

  • Nakliye çözüm yönetimi
  • Depo yönetimi
  • Antrepo yönetimi
  • Araç takip yönetimi
  • Gümrükleme yönetimi
  • Departman yönetimi
  • Personel yönetimi

Grup Şirketlerimiz

Menü