E-Lojistik

E ticarette Depolama, Paketleme, Kargolama, İade Süreçleri ve Stok Kontrolü Kendi Kontrolünüzde

E-Ticaret & Tedarik Zinciri Servisi

E-ticaret elektronik ortamda ürünlerin kolaylıkla sipariş edilmesi, ulusal veya uluslararası lojistik sistemleri ile hızlı bir şekilde tüketicilere ulaştırılmasına dayalı bir sistemdir. E-ticaret tedarik zinciri; ürün ve hizmetlerin müşteriye doğru zamanda ulaşmasını sağlayan, üretimden sonra, dağıtım gibi süreçlerin dikkate alınarak planlanmasını kapsayan yönetim biçimidir.

Online mağazalar aracılığıyla satılan hizmet ve ürünlerin planlanması açısından tedarik zinciri yönetimi önem kazanır. Üretimden dağıtıma müşteriye ürün tedarik edilmesi, arz talebin karşılanmasında bilgi ve iş akışının planlanması gerekir. E-ticaret tedarik zincirini oluşturan temel iş akışının yönetiminin sağlanması müşteri memnuniyetini de artıran bir durumdur.

Müşteri memnuniyeti açısından e-ticaret tedarik zincirinin her halkasının birbirine entegre olarak çalışması gerekir. E ticarette mal ve hizmetlerin tedarik zinciri süreci şu şekildedir:

 • Satın alma
 • Üretim
 • Stok yönetim
 • Depolama yönetimi
 • Dağıtım

E-ticaret yönetiminin en önemli aşamalarından olan depolama yönetimi ve dağıtım, hem üreticiler hem de müşteriler açısından önemlidir. Müşterilerin talebinin karşılanması açısından arz edilen mal ve hizmetlerin depolanması, stoklanması, etiketlenmesi, tüketiciye ulaştırılması tedarik zincirinin sağlıklı gerçekleştirilmesini sağlar.

E-Ticaret Piyasasında Bedirhan E-Lojistik Hizmetleri

E- ticaret ve Endüstriyel üretim ile uğraşan tedarikçiler ve üreticiler için önemli hizmetlerden birisi ürünlerinin depolanması ve dağıtımının sağlanmasıdır. E-lojistik elektronik ortamda yapılan ticaretin depolanması, sevkiyatı ve dağıtımını sağlayan bir sistem olarak tanımlanabilir. E-ticaret ve e-lojistik tedarik zincirinde birbirine entegre sistemlerdir. E-ticaretin ilerleyen teknoloji, dijitalleşme ile Türkiye’de ve uluslararası alanda hızla gelişen bir piyasa olmasına paralel olarak e-lojistik de ihtiyaç haline gelmiştir. E-ticaret alanında ve Endüstriyel Üretim ile hizmet veren şirketler müşteri memnuniyetini gözeterek ürün ve mallarının tüketiciye doğru zamanlama ile ulaştırılmasını talep eder.

E-ticarette küresel çapta yaşanan gelişmelere bağlı olarak eski dağıtım modelleri, yerini yenilikçi çözümlere bırakmıştır. Fabrikadan ürün ve hizmetlerin doğrudan tüketiciye ulaştırılması anlayışı e-ticaret için yenilikçi bir tutumdur. Bu nedenle, e-ticaret şirketleri mal ve hizmetleri tüketiciye ulaştırırken e-lojistik hizmetlerinden faydalanmayı tercih eder. Türkiye’de ve küresel ölçekte üretim, tedarik ile hazırlanan ürünlerin müşteriye arzı e-lojistik sistemleri ile gerçekleştirilir.

Bedirhan E-Lojistik, e-ticaret için ürünlerin depolanması, sevkiyatı ve dağıtımı için hizmet veren alanında öncü firmalardandır. E-ticaret alanında faaliyet gösteren şirketlere sağladığı profesyonel çözümlerle ihtiyaçlara yanıt verir. Siz de Bedirhan E-Lojistik hizmetleri ile e-ticaret ve endüstriyel çapta dağıtım işlemlerinizi genişleterek firmamızın depolama, sevkiyat ve dağıtım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bedirhan E-Lojistik ile elektronik ortamda planlanan ve yönetilen depolama, sevkiyat, toplama ve dağıtım hizmetleri sayesinde tüm tedarik zinciri süreci kayıt altına alınır. Geleneksel lojistik, manuel olarak gerçekleştirilen işlemlere dayanır. Mal ve hizmetlerin stok durumu, ürünün nereye taşınacağı, nasıl taşınacağı, hangi ürünün ulaştırılacağı, ne zaman teslim edileceği gibi depolama ve sevkiyat ile ilgili tüm işlemler geleneksel lojistikte manuel olarak gerçekleştirildiğinde sürecin işleyişi yavaşlar ve yönetimi zorlaşır. Bu nedenle, e-ticarette daha hızlı, kolay ve sistemli bir tedarik zinciri yönetimi için Bedirhan E-Lojistik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 • Stok Yönetimi
 • İade Değişim Yönetimi
 • Kargo Yönetimi
 • Fullfilment Hizmeti
 • Paketleme Hizmeti
 • Antrepo ve Depo Hizmeti

Bedirhan E-Lojistik Depolama ve Dağıtım Hizmetleri

Bedirhan e-lojistik alanında faaliyet gösterir. E-ticaret şirketlerine tedarik zinciri servisi hizmeti sunarak işlemlerin kolaylaştırılması ve sürecin yönetilmesini sağlar. Talep edilmesi halinde Bedirhan E-Lojistik tedarik zinciri servisi için hizmetleri şu şekildedir:

 • Mal, hizmet ve ürünlerinizin kabul edilmesi, kontrolünün yapılması ve takip edilmesi
 • Müşteri kontrol ekranlarının açılması ve entegre edilmesi,
 • Mal, ürün ve hizmetler için seri numarası ve barkodlama yapılması, takip işlemleri için raporlama hizmetlerinin sağlanması
 • Ürünlerin hem Avrupa’da hem de Türkiye’de istenilen her yerden teslim alınmasını sağlayan ulaşım ağı
 • Ürünlerin ulaştırılması istenilen konumlara planlaması, sevkiyatı ve dağıtımı
 • Hem yurt dışı hem de yurt içi kargo teslimatının hızlı bir şekilde ve doğru zamanlama ile gerçekleştirilmesi
 • Mikro hizmet kapsamında 1 – 1.200 kg arasında farklı ağırlıklarda ürünlerin depolanması ve Ürünlerin Türkiye’den Avrupa’ya – Avrupa’dan Türkiye’ye 48 saat içerisinde teslimi
 • Avrupa içinde teslimat ve toplama hizmetleri
 • Yurtdışından temin edilen ürünlerinizin gümrüklü ve gümrüksüz alanda depolama işlemi
 • Ürünlerinizin tekrardan paketlenmesi, sağlamlaştırılması ile kargoya hazır hale getirilmesi
 • Elektronik ürünlerde talep edilen değişiklikler kapsamında ürünün paketinin açılarak bir diğer ürün ile birleştirilmesi, ekran kontrolleri, yazılım yüklenmesi, sıfırlanması
 • Satıştan sonra iade edilen ürünlerin, müşteri check-list kapsamında kontrol edilmesi
 • Ürünün iadesinin kabul edilmesi durumunda stoklara eklenmesi işlemleri

Siz de tüm lojistik süreçlerinizi güvenle tamamlamak için Bedirhan E-Lojistik e-ticaret için depolama depolama öncesi ve depolama sonrası hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Firmamıza ait depoları kullanarak ürünlerinizi tasnif edebilir, barkodlama sistemleri ile etiketlenmesini sağlayabilir, gerek yurt içinde gerek yurt dışında istenilen destinasyona ürünlerinizin sevkiyatını güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı İletişim Formu
İsim & Soyisim *
Fill out this field
E-posta *
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Telefon *
Fill out this field
Doğrulama: 28 + 5 = ?
Enter the equation result to proceed
You need to agree with the terms to proceed
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek
Merhaba 👋 Nasıl yardımcı olabilirim?