Türk Alman Ticaret ve Sanayi Odası Kahvaltı Etkinliği

Okuma Süresi:

Kategori: Haberler

Düsseldorf’ta Türk-Alman Ticaret ve Sanayi odası düzenlendiği geleneksel iş kahvaltısına Bedirhan Logistics olarak katıldık ve üyelik işlemlerimizi tamamladık.

Kahvaltı, Heinrich-Heine-Üniversitesi- İşletme Kürsüsü işbirliğinde, Düsseldorf Üniversitesi çatısı altında gerçekleşti. Prof. Dr. Andreas Engelen ve Lennart Osses’e işbirlikleri ve kürsünün çalışmaları hakkında verdikleri bilgiler için özellikle teşekkür etmek isteriz. İş kahvaltısının onur konuğu Türkiye Cumhuriyeti Düsseldorf Başkonsolosu Sayın Ali İhsan İzbul ve Ticaret Ataşesi İrem Ekmekci konuk oldu.

Bunun yanı sıra Almanya ve Türkiye’den birçok misafirin katılımıyla gerçekleşen kahvaltıda  İFF Institute for Specialists and Managers GmbH, Koca Ersöz Avukatlık Ortaklığı, Türk Hava Yolları ve Vodafone Business Consulting temsilcileri katıldı.

Ayrıca Bedirhan Logistics olarak Türk Alman Ticaret ve Sanayi Odasına kayıdımızı gerçekleştirdik, firmamızla beraber kayıt olan yeni üyelerle tanışma fırsatı bulan Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Kınış, “Bu ailenin parçası olmak çok güzel,  üyelerimizle beraber biz büyük bir aileyiz daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Türk – Alman işadamları olarak, bunu yapacak ve başaracak güçteyiz, iş dünyası olarak buna inanıyoruz ve kendi gücümüze, girişimcilerimizin gücüne, inanıyoruz.” diye konuştu.

 

Kategori: Haberler
Sonraki yazı
Lojistik ve Nakliyat Arasındaki Fark Nedir?
Önceki yazı
Karadağ Taşımacılık
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek
Merhaba 👋 Nasıl yardımcı olabilirim?