MÜSİAD Hollanda Yeni Yıl Resepsiyonuna Katıldık

Okuma Süresi:

Kategori: Haberler

Hollanda’nın başkenti Lahey yakınlarındaki Scheveningen’de MÜSİAD Hollanda Ali Köklü önderliğinde yeni yıl resepsiyonu düzenlendi, iş dünyasının ve STK temsilcilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen resepsiyonda  yönetim kurulu başkanımız  Sayın Ahmet Kınış davetlilerle bir araya geldi.

Türkiye Cumhuriyeti Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal
Türkiye Cumhuriyeti Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal

Resepsiyona, Türkiye Cumhuriyeti Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal, Amsterdam Başkonsolosu M. Burak Ersoy, Rottterdam Başkonsolosu Sevgi Kısacık, Deventer Başkonsolosu M. Hakan Cengiz, THY Hollanda Müdürü Şerafettin Ekici,çeşitli ülkelerin elçilik ve konsolosluk üst düzey temsilcileri, UID Hollanda yönetimi, Türk Federasyon sekreteri Erim Uğurlu, HOTİAD Başkanı Hikmet Gürcüoğu, Amsterdam Esnaflar Birliği başkanı Ramazan Kaya, TOV Arnhem başkanı Hasan Deniz, Türk İslam Kültür Dernekleri Başkanı Ömer Altay katıldı. Ayrıca ilk kez Rotterdam, Amsterdam, Den Haag Ticaret Odası başkanlarının da katıldığı ve Sunuculuğunu Kaya Turan Koçak’ın yaptığı resepsiyonda, MÜSİAD Hollanda Başkanı Ali Köklü davetlilere hitaben bir konuşma yaptı.

 

MÜSİAD Hollanda Başkanı Ali Köklü
MÜSİAD Hollanda Başkanı Ali Köklü

Ali Köklü: “Uluslararası ticaretin taşıyıcısı olmak istiyoruz”

Köklü, konuşmasında MÜSİAD Hollanda’nın, Türkiye’nin köklü iş dünyası kuruluşlarından biri olan MÜSİAD’ın Hollanda şubesi olduğunu belirtti. Hollanda’nın uluslararası ticarette güçlü bir ülke olduğunu ve MÜSİAD Hollanda’nın da bu alanda önemli bir rol oynamak istediğini söyledi.

Türkiye Cumhuriyeti Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal: “Bu tür yapılanmalar ticari iliklilere ivme kazandıracak MÜSİAD’ın çalışmalarını takdirle karşıladıklarını ve takip ettiklerini ifade ederek, Hollanda Müsiad’ın da Ali Köklü başkanlığında önemli çalışmalar yaptığına vurgu yaparak başarılar diledi. Bu tür yapılanmaların ticari iliklilere ivme kazandıracağına ve ülkeler arası ilişkilerde dostlukların pekiştirilmesine katkı sağlayacağına inandığını söyledi.” Toplantı karşılıklı networking ortamında sona erdi.

 

 

 

Kategori: Haberler
Sonraki yazı
Lojistik Stok Yönetimi Nedir? Nasıl Yapılır?
Önceki yazı
İnternetten Yurt Dışına Satış Yapmak için En İyi Pazar Yerleri
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek
Merhaba 👋 Nasıl yardımcı olabilirim?